D.T.V.Rijswijk

Door Training Verkregen

De Cursisten

        Puppy cursus 2020 de Tien uur groep

                                     __________________________________________________________

1. Miranda met Bella

Bella Geb. 30-05-2021

2. Isabel met Saartje

Saartje Geb. 25-04-2021

3. Rodi met Harley

Harley Geb. 21-04-2021

4. Megan met Skye

Skye Geb.16-01-2021

5. Roeland met Wallie

Wallie Geb. 03-07-2021

6. Denny met Freek

Freek Geb. 09-05-2021

7. Marcello met Chase

Chase Geb. 22-04-2021

8. Lesley met Pip

Pip Geb. 18-06-2021

9. Sharda met Shira

Shira Geb. 12-04-2021

10. Dave met Nova

Nova Geb.30-06-2021

11. Bianca met Nika

Nika Geb. 30-04-2021

12. Randy met Cody Cody Geb. 21-05-2021

13. Lennart met Mila

Mila Geb. 24 -01-2021

14. Marjolijn met Rocco

Rocco Geb. 14 -11-2020

15. Jailey met Boeffie

Boeffie Geb. 15 -05-2021

16. Robin met Fox

Fox Geb. 19-07-2021

17. Ernst-Jan met Cooper

Cooper Geb. 28-05-2021

18. Angelique met Mylo

Mylo Geb.00-02-2021

19. Erik met Bella

Bella Geb.05-06-2021

20. Azar met Donna

Donna Geb.30-04-2021

21. Chris met Odin

Odin Geb.09-05-2021

22. Sulvana met Oden

Oden Geb.09-05-2021

23. David met Ziggy

Ziggy Geb.08-06-2021

24. Ron met Nasch

Nasch Geb.30-04-2021

25. Hans met Jax

Jax Geb. 30-06-2021

26. Menno met Arie

Arie Geb.?-02-2021

                                     __________________________________________________________

       E.G.1 cursus 2020 de Elf uur groep

                                     __________________________________________________________

1. Mariska met Jill van de Koloniënhoeve.

Jill Geb.04-12-2020

2. Simone met Bion

Bion Geb.24-05-2020

3. Willem met Frits

Frits Geb. 22-10-2020

4. Ronald met Nero

Nero Geb. 28-02-2021

5. Boas met Racio

Racio Geb. 00-00-2020

6. Kimm met Noodes

Noodes Geb. 16 -06 – 2020

7. Marjolein met Siep

Siep Geb. 16 -06 – 2020

8. Joyce met Zia

Zia Geb.13-01-2021

9. Mike met Moos

Moos Geb.19-10-2020

10. Suray met Bruno

Bruno Geb. 12-12-2020

11.Miceille met Murphy

Murphy Geb. 12-08-2020

12. Suha met Maya

Maya Geb. 21-11-2020

13. Renate met Sky

Sky Geb. 19-06-2019

14.Daphne met Kees

Kees Geb. 05-02-2021

15. Rob met Tinus

Tinus Geb. 17-07-2020

16. Asja met Henkie

Henkie Geb. 20-05-2020

17. Marlissa met Ivy

Ivy Geb. 08-02-2021

18. Walter met Koos

Koos Geb. 05-11-2020

23. FAM. de Beuijn met Ollie

Ollie Geb. 10-05-2021

E.G.1.

19. Michele met Kaya

Kaya Geb. 11-09-2020

EG 1.

20. Mike met Tara

Tara Geb.04-08-2020

EG 1.

21. Cindy met Broly

Broly Geb. 06-06-2020

EG 1.

22. Atakan met Papaya

Papaya Geb. 06-11-2020

EG 1.

E.G. 2-3 & V.Z.H. cursus 2020 de elf uur groep

                                     __________________________________________________________

1.Thea met Sacha.

Sacha Geb.01-12-2016

EG 1. EG 2 en EG 3

3. Johanneke met Diva Dionka de Gouden Hollander

Diva geb.03-11-2017

EG 1 EG 2 en EG 3.

4. Henk met Tessa From House Hertog

Tessa Geb. 04-07-2020

EG 1.

5.Rixk met Bruc

Bruc Geb. 23-12-2016

EG 1. EG 2.

6.Laura met Finn

Finn Geb. 08-03-2020

EG 1.

7.Tamara met Boef

Boef Geb.06-03-2017

EG 1.

8. Albert met Joy

Joy Geb.19-08-2019

EG 1.

9. Nino met Buya

Buya Geb. 04-04-2020

EG 1.

10. Anoeschka met Joely

Joely Geb. 06-07-2014

EG 1.

11. Birgit met Sjaak

Sjaak Geb. 14-12 – 2011

EG 1.

12.Jeroen met Bo

Bo Geb. 09-09-2020

EG 1.

13. Pip met Liv

Liv Geb. 07-11-2020

EG 1.

14. Fred met Aagje

Aagje Geb. 15-10 – 2019

EG 1.

15. Jacko met Noa

Noa Geb. 21-09-2020

EG 1.

16. Robert met Rex

Rex Geb.30-03-2020

17. Aynur met Lori

Lori Geb. 21-04-2020

18. Sander met Kizzy of Juco’s Place.

Kizzy Geb.31-03-2019

                                     __________________________________________________________

Voorbereidend I.G.P. Groep

1.Erik met Sky

Sky Geb.16-03-2021

2. Henk met Roxx van de Koloniënhoeve

Roxx Geb. 04-04-2021

3. Michel met Rambo

Rambo Geb. 07-07-2020

EG 1.

4. Lex met Boef

Boef Geb. 21-05-2020

EG 1.

5. Dave met Nova

Nova Geb.30-06-2021