D.T.V.Rijswijk

Door Training Verkregen

De Cursisten

                                                      Puppy cursus 2018 de Tien uur groep

1.Jacqueline met Droppy

Droppy is geb.04-10-2014

2.Stefan van der Ham met Bailey

Bailey geb.21-10-2018

3.Kelly met Loef

Loef Geb.02-12-2018

4.Kitty en Tom met Arnold

Arnold Geb.23-02-2019

5.Hans met Tommie

Tommie geb.08-05-2019

9.Rick met Rover

Rover Geb.07-06-2019

10.Lisa met Ollie

Ollie Geb.30-05-2019

11.Eva met Liv

Liv Geb.01-07-2019

12. Jill met Luna

Luna Geb.12-04-2019

13. Demian met Sky

Sky Geb.07-08-2019

14. Rik met Gozer

Gozer Geb.30-07-2019

15. Peter met Jorik

Jorik Geb.05-08-2019

16. Angelique met Rosie

Rosie Geb.27-06-2019

17. Nicola met Nica

Nica Geb.27-06-2019

18. Tiny met Lucky

Lucky Geb.29-07-2019

19. Tilly met Joy

Joy Geb.19-08-2019

20. ??????

Geb.19-08-2019

       E.G.1 cursus 2018 de Tien uur groep

                                     __________________________________________________________

1.Edwin met Yara

Yara is geb.28-10-2018

2.Danique met Bobby

Bobby geb.09-12-2018

3.Sijlvia met Fleur

Fleur geb.03-10-2018

4.Tamara met Boef

Boef Geb.06-03-2017

5.Theo met Jaxx

Jaxx geb.20-12-2018

6.Lois met Jaxx

Jaxx Geb.22-10-2018

7.Dianne met Tonto

Tonto geb.16-01-2016

9.Iris & Stefan met Jaxx

Jaxx geb.01-01-2019

10. Sander met Kizzy of Juco’s Place.

Kizzy Geb.31-03-2019

11.Bart met Fiebes

Fiebes Geb.09-05-2019

12. Ed met Sobat

Sobat Geb.25-05-2019

13. Max met Brutus

Brutus Geb.08-11-2018

                                             _____________________________________________________

E.G. 2-3 & V.Z.H. cursus 2018 de elf uur groep

1.Thea met Sacha.

Sacha Geb.01-12-2016

EG 2.

2.

3.Johanneke met Diva.

Diva geb.03-11-2017

EG 2.

4.Fred met Baruch

Baruch is geb.30-11-2017

EG 1.

5.Natalija met Jaymie.

Jaymie geb.07-09-2017.

EG 2.

6.Laura met Yuuki.

Yuuki geb.12-05-2018

EG 2.

7.Corrine met Max

Max geb.21-10-2017

8.Corrine met Rocco

Rocco geb.21-10-2017

EG 1.

9.Heike met Milou.

Milou geb.01-03-2018.

EG 1.

10.Rixk met Bruc.

Bruc geb.23-12-2016

EG 1.

11.Stefan met Ties

Ties is geb.10-08-2017

EG 1.

12.Brigitte met Boaz.

Boaz geb.05-12-2017